Implementace

Vybrat vhodný CRM systému pro vaši společnost může být oříšek. Zvolením systému to ale nekončí. Aby Salesforce splnil vaše očekávání, je třeba dovést implementaci CRM správně až do konce. Jedná se o dlouhodobý proces, který u nás nekončí uvedením Salesforce do provozu.

Pomůžeme vám se Salesforce

PREZENTACE & KONZULTACE

Prezentace a konzultace s cílem získat prvotní představy o implementaci.

ANALÝZA PROCESU

Analýza firemních procesů ve vaší firmě s projektovým manažerem.

NASTAVENÍ & VÝVOJ

Proškolíme vás v systému, abyste si veděli rady a systém ovládli.

PODPORA & ROZVOJ

I dále o vás pečujeme, udržujeme váš systém a zlepšujeme ho podle nových požadavků

PREZENTACE & KONZULTACE

Během prvních konzultací probereme vaše zásadní požadavky na implementaci – migraci dat, jejich deduplikaci a čištění, vámi požadované funkcionality a moduly, termíny, rozpočet, vaši aktivní účast, cíle. Výsledek z této fáze je nutným zdrojem informací pro druhou fázi – analýzu procesů.

ANALÝZA PROCESU

Na základě informací získaných z první fáze bude stanoveno, jaké firemní procesy se budou využívat v Salesforce CRM. Analýza je velmi důležitá pro získání přesných informacích o všech procesech probíhajících ve společnosti, které se budou řešit v Salesforce CRM. Při analýze procesu využíváme dlouholetou zkušenost při provádění implementací z různých oborů podnikání a směřujeme vás vždy k nejefektivnějšímu řešení.

NASTAVENÍ & VÝVOJ

Jakmile máme ucelené zadání na programátorské úpravy a customizaci Salesforce, dochází k vlastní realizaci naplánovaných úprav. Veškeré činnosti probíhají vždy pod dohledem projektového manažera a jsou prováděny senior programátorem. Na vývoj používáme sofistikované projektové řízení a aplikujeme na něj agilní metodiku. To má za následek flexibilně reagovat na případnou změnu požadavků v průběhu vývoje.

PODPORA & ROZVOJ

Nasazením hotové programátorské úpravy na vaši instanci Salesforce naše práce nekončí. Postaráme se vám o správu a potřebný update. Zároveň je třeba sledovat, aby se provedenou úpravou dostavily očekávané přínosy definované při analýze. Dále budeme v pravidelných intervalech sledovat činnost uživatelů a případně provedeme potřebné úpravy – automatizaci, další customizaci nebo programátorský vývoj podle aktuálních potřeb.