Dlouho nás trápily neefektivně nastavené automatizace v Salesforce. Díky provedenému auditu od Euro Softworks jsme získali přehled o stavu všech automatizací v naší instanci Salesforce. Velmi pozitivně hodnotíme proaktivní přístup na realizovaných konzultacích.

Jan Škapa, IT Director , Students For Liberty

Využili jsme služeb společnosti Euro Softworks s.r.o., která nám pomohla v začátku se zřízením licencí systému Salesforce pro neziskovky. Oceňujeme vstřícný přístup při nastavování našich customizací a jsme spokojení s výběrem našeho partnera pro Salesforce. Tuto společnost můžeme dále doporučit.

Roman Novotný, člen dozorčí rady, Bátor Tábor

 

Velmi si Vážím partnerstvi s firmou DataOrchestra. Díky týmu DataOrchestra jsme schopni flexibilne reagovat na požadavky našich klientů a zefektivnit zavádění systému Salesforce. Bohaté zkušenosti s širokou škálou systémů jsou důležitým předpokladem úspěšné implementace. Tým vývojářů DataOrchestra skvělým způsobem doplňuje naše implementační specialisty. Experty z DataOrchestra můžeme každopádně doporučit.

 

Gregory Steward, CEO, REthink CRM

S týmem DataOrchestra spolupracujeme již od roku 2010. Implementovali jsme společně stovky projektů. DataOrchestra nám pomáhá s vývojem zákaznických řešení na bázi Salesforce, integracemi různých systémů do Salesforce a v neposlední řadě s datovými migracemi. Technické zkušenosti, profesionalita, stejně tak jako nasazení a smysl pro týmovou hru činí z DataOrchestra jedinečné partnery.

Sandra Jensen, President and Founder, KELL Partners