null

SPOLEČNOST

Od svého založení v roce 2002 se společnost Euro Softworks s.r.o. zaměřuje na vývoj software na míru. Od počátku se pohybujeme na mezinárodním poli, a to jak v Evropě, tak i ve Spojených státech amerických.

null

MY & SALESFORCE

Během naší dlouholeté a úspěšné praxe se Salesforce CRM se setkáváme se zajímavými a inspirativními lidmi. Stejně tak neustále získáváme nové zákazníky, kteří se stávají součástí naší velké rodiny.

Euro Softworks s. r. o. je úspěšným implementačním partnerem pro Salesforce na americkém trhu v neziskovém sektoru, ale i v řadě komerčních společností. Tuto zkušenost nyní uplatňujeme i v České republice, kde Salesforce začal v roce 2016 rozvíjet své aktivity a my s ním.

860 úspěchů

Můžeme se pochlubit s více než 280 úspěšně dokončenými implementačními projekty a 580 datovými migracemi. Pro naše klienty jsme vytvořili celkem 13 managed packages, které jsou k dispozici na Salesforce AppExchange.

V letech 2014 a 2015 jsme se zúčastnili konferencí Dreamforce, jsme aktivními členy Prague Salesforce User  & Developer Group a Dallas Salesforce Developers Group.

Součástí našeho týmu jsou certifikovaní developeři a administrátoři, kteří se nepřetržitě starají o chod a správnost nastavení. Řídíme se osvědčenými postupy a nástroji pro efektivní migraci, čištění a deduplikaci dat.

CO DÁLE SPOLEČNOST VYVÍJÍ

Od vývoje software na míru pro klienty, jako je Kia Motors Czech, Hyundai, Land Rover, Krušovice, Parker a další, jsme se rozhodli zařadit do našeho portfolia i prodej hotového softwaru. Mezi prvními z nich bylo CRM řešení. Po Vistos CRM brzy následoval systém pro autopůjčovny CarRental a pokladní systémy POS Experts. Hotové programy se u zákazníků těší oblibě a úspěšně se prodávají na českém i americkém trhu.

Rok 2017 je pro nás přelomový, protože chystáme spousty nových projektů. Největší novinkou roku bude uvedení úplně nové verze Vistos. Neméně důležitá je naše nová působnost v rámci Salesforce na Českém trhu.

Technologie, které ovládáme

MS. NET

C#

MS Sharepoint

Java

Naše služby a produkty

Klíčoví lidé v Euro Softworks

Od začátku existence společnosti si vybíráme do týmu pouze skutečné odborníky v oboru. Rádi přijímáme i perspektivní mladé kolegy, se kterými začínáme spolupracovat už při studiu. Neméně důležitá je pro nás i osobnostní stránka každého zaměstnance. Budujeme totiž nejen profesionální a výkonný tým, ale také partu lidí, kteří si rozumí a rádi spolu tráví čas občas i večer při posezení nad lahodným zlatavým mokem.

S kým se v naší firmě můžete setkat?

Ing. Tomáš Rudolf

Ředitel společnosti

Úkol: Tomášovým úkolem je vidět i za roh, aby firma měla kam směřovat, všechno běželo jako na drátku a nikde nám to neskřípalo.

Jan Smažinka

Hlavní systémový architekt

Úkol: Honzova mise je zaštítit veškerý softwarový vývoj a dát mu rámec a směr, aby se zákazníkům nesesypal program po prvním kliknutí na hlavu.

Ing. Rostislav Palla

Obchodní manažer

Úkol: Rosťův úkol zní jasně, udržovat naši naleštěnou stáj produktů a nabídnout zákazníkovi tu nejlepší smetánku z nejlepších pro něj.

Jiří Masařík

Projektový manažer

Úkol: Jirka pevně drží opratě projektů a zajišťuje, aby bylo splněno každé zákazníkovo přání.

Dále do našeho týmu patří 25 dalších odborníků, kteří úpěnlivě pracují dnem (někteří i nocí) na vývoji našich produktů.